SEÇKİN BELGELENDİRME A.Ş. İLE YAŞA GRUP AMBALAJ DEK. YALIT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ARASINDA MESLEKİ YETERLİLİK KURUMU TEŞVİKLERİ KAPSAMINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANMIŞTIR.

T.C. AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYINLANAN 5544 SAYILI KANUN VE TEBLİĞLERDE YER ALAN TEHLİKELİ VE ÇOK TEHLİKELİ MESLEKLER ARASINDA OLAN SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, İNŞAAT İŞÇİSİ, ISI YALITIMCISI VE SIVACI ULUSAL YETERLİLİKLERİNDE MYK MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ ALMA ZORUNLULUĞU GETİRİLMİŞTİR. KANUN KAPSAMINDA SINAVLARDA BAŞARILI OLAN KİŞİLERİN SINAV VE BELGE MASRAFLARI İŞSİZLİK SİGORTASI FONU’NDAN KARŞILANACAKTIR.

YAŞA GRUP AMBALAJ DEK. YALIT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ, ULUSAL VE ULUSLARARASI GEÇERLİLİĞİ OLACAK BELGELENDİRME FAALİYETLERİ İLE SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, İNŞAAT İŞÇİSİ, ISI YALITIMCISI VE SIVACI YETERLİLİKLERİNDE YAPILACAK UYGULAMALARIN YETKİN UYGULAYICILAR TARAFINDAN YAPILMASINI, BUNA BAĞLI OLARAK ÜLKEMİZDEKİ İNŞAAT İŞÇİLİĞİ KALİTESİNİN ARTIRILMASINI, MARKA DEĞERİNİN KORUNMASINI, İŞÇİLİK HATALARINA BAĞLI MÜŞTERİ ŞİKAYET VE MALİYETLERİNİN ASGARİYE İNDİRİLMESİNİ VE REKABET GÜCÜNÜN ARTIRILMASINI HEDEFLEMEKTEDİR.

BU NEDENLE YAŞA GRUP AMBALAJ DEK. YALIT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. SERAMİK KARO KAPLAMACISI, DUVARCI, İNŞAAT İŞÇİSİ, ISI YALITIMCISI VE SIVACI YETERLİLİKLERİNDE FAALİYET GÖSTEREN USTALARIN, ÜRETİCİ FİRMA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ KAPSAMINDA YAPILAN TEŞVİK BAŞVURULARI DOĞRULTUSUNDA MYK MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ ALMASINA DESTEK VERMEKTEDİR.

YAŞA GRUP AMBALAJ DEK. YALIT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. TÜRKAK’ TAN AKREDİTE VE MYK TARAFINDAN YETKİLENDİRİLMİŞ SEÇKİN BELGELENDİRME ANONİM ŞİRKETİ İLE ÜRETİCİ FİRMA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALAMIŞTIR. BU PROTOKOL İLE İNŞAAT USTALARININ BAĞIMSIZ VE TARAFSIZ BİR ŞEKİLDE MYK MESLEKİ YERLİLİK BELGESİ SAHİBİ OLABİLMESİ AMAÇLANMAKTADIR. SINAVLARDA BAŞARILI OLAN USTALAR KATILDIKLARI BRANŞA AİT MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİ’Nİ ALMAYA HAK KAZANACAKLARDIR.

MESLEKİ YETERLİLİK BELGESİNE SAHİP OLMAK İSTEYEN KİŞİLERİN TALEPLERİNİ AŞAĞIDA BULUNAN ADRESLERİNE İLETMELERİ GEREKMEKTEDİR;

SEÇKİN BELGELENDİRME ANONİM ŞİRKETİ

HUNAT MAHALLESİ DAMAR SOKAK MUĞALOĞLU APARTMANI 9/3 MELİKGAZİ/KAYSERİ

TEL NO: 0 352 231 81 00 / 0 352 231 82 00

MAİL : info@seckinbelge.com.tr

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir