KURUMSAL

Hakkımızda

Yaşa Grup Ltd Şti PORPOİNT markası ile 2010 yılında 2000 m2 arazi içerisinde 500 m2 kapalı alanda faaliyetine başlamıştır. Burada ilk olarak özel kesim strafor ve paketleme, söve, yalıtım ve dekorasyon amaçlı dış cephe kaplama plakaları üretmiştir. 2012 yılı mayıs ayında Ordu OSB Tüv Türk yanında 8500 m2 toplam 1500 m2 kapalı alan ile faaliyetine başlamış her geçen sene büyüyerek ve ürün gamını genişleterek bügün 3500 m2 kapalı alanda kaliteli ürün ve profesyonel ekibi ile pazarda aranılan ürünlerin imalat ve satışını yapmaktadır. "Herkesin kaliteli ürün kullanma hakkı vardır" cümlesinden yola çıkarak aranılan ürünlerin ve markanın adresi olmayı hedef belirleyen PORPOİNT kaliteden ödün vermeden en güzel, en kullanışlı ürünleri kullanıma sunmak üzere sektörde yerini almıştır.

img

Hizmetlerimiz

Dış cephe kaplamaları, dış cephe dekorasyon malzemeleri, dış cephe ısı yalıtım sistemleri (montolama, dekoratif hazır kaplama) iç dekorasyon malzemeleri (tavan kaplama, kartonpiyer, göbet) ve strafordan her türlü özel kesim, yazı ve süsleme şekillerinin üretimi ve tedariğini yapıp, pazardaki iş ortaklarımız aracılığla son kullanıcıya ulaştırmaktır. Bununla beraber ambalaj malzemeleri EPS ve XPS çalışmaları da yapmaktadır.

Sorumluluklar

Şirketimiz topluma ve çevreye karşı sorumluluk duymakta ve faliyet gösterdiği her alanda ilgili yasal, sosyal ve çevre koşullarına uygun hareket etmektedir. Başarılı ve itibarlı bir şirket olmanın topluma ve çevreye duyarlı olmaktan geçtiğinin bilincindeyiz. Yaşa Grup olarak yaşadığımız ve faaliyet gösterdiğimiz çevrede olumlu bir etki yaratmanın hem kendimiz hemde gelecek nesiller için ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz. Faaliyetlerimizi bu doğrultuda yönlendiriyoruz. Doğaya ve canlıya saygılı çevre misyonumuz, bütün faaliyetlerimizi şekillendiren sürdürülebilen gelişim felsefemizin anahtarıdır.

Misyonumuz

Ürünlermizi kullanan tüm müşterilerimizin memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmaktır. Yüksek kaliteli, kullanışlı ve fonksiyonel ürünlerle pazarda öncü olmaktır. Pazarda birlikte yürüdüğümüz değerli iş ortaklarımızın kazançlı ve bilinçli ticaret yapmak için uzun vadeli ve istikrarlı iş birliği oluşturup, onlara yol gösterici olmaktır. Hedeflerimize ulaşmada kaliteli ve motivasyonu yüksek, takım ruhuna sahip çalışanlarımızın gücümüze güç kattıklarına inanırız. Markamızın ilk akla gelen olması için çalışırız.

Vizyonumuz

Pazarda aranılan marka olmak, ilk tercih olmak.